ראשי פורומים פורום שאלות ותשובות בנושאי חשמל ההבדל בקצף פוליאריתן לאיטום לוח חשמל בין קצף בתקן B1 ל B2 ? מענה ל־ההבדל בקצף פוליאריתן לאיטום לוח חשמל בין קצף בתקן B1 ל B2 ?

#116456

arielsegal
מנהל בפורום

שלום,

סוגי הקצף אסורים בשימוש ראה מסמך מצורף: 561-099-099-497_01_00

לוח kbs מעכב בעירה הוא לוח מלבני בעובי של 5 ס”מ, עשוי מצמר סלעים מגובש. קיימים דגמי לוחות חשופים ללא ציפוי, אבל הדגם השכיח והאפקטיבי ביותר הוא דגם לוח kbs עם ציפוי של חומר מעכב בעירה, שמגביר את האפקטיביות של איטום האש והעשן בצורה דרמטית. לוחות אלו, שכאמור מוגדרים בתור חומר איטום kbs, מתאימים לשימוש במגוון יישומים ובראשם לוחות חשמל, חשמל צנרת, פירי תקשורת, קירות אש, מפתחי דלתות אש ועוד. הלוחות ניתנים להתקנה בתוך המרחב אותו אנו רוצים לבודד או מחוצה לו. הם עמידים בפני קרינת שמש UV, ומספקים איטום אש ועשן אפקטיבי למשך 120 דקות ויותר.

לוחות kbs קלים מאוד להתקנה ותחזוקה וכן ניתן להסיר ולהחזיר אותם למקומם באופן חופשי בהתאם לשינויים שמבצעים במעבר הצנרת או במרחב האטום. לוח kbs מעכב בעירה חייב לעמוד בתקנים הרלוונטיים ואלו הם: תקן ישראלי 931, 755 ו-751. ככלל, kbs הוא שמה של החברה היצרנית ולכן אם אתם קונים את הלוח המקורי, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא עומד בתקן הישראלי. יחד עם זאת, חשוב לוודא שאלו הם אכן פני הדברים, שכן ישנה חשיבות רבה לאיכות הלוחות לצורך מילוי תפקידם בתור חומר איטום kbs.