#120183
hilleld
משתתף

תודה על התשובה אריאל,

בהנחה ואין צורך בתאורה אלא רק בשקעים במתקן החקלאי הנ”ל ( כמובן שמותקן בו בין היתר מפסק מגן בעל זרם הפעלה 0.5 אמפר ומאז”ים בהתאמה לשקעים)  האם חובה עלי להתקין מעגלי תאורה לצורך העברת ביקורת של חלק זה של המתקן ? 

הסעיף הכי קרוב בחוק החשמל שדורש התקנה של מעגלים למאור ואינו מתקן ביתי הינו סעיף 13 בפרק מעגלים סופיים שמדבר יותר על מתקני תעשייה. 

שוב תודה.