#120243
hilleld
משתתף

אריאל שלום, 

האם לוח בזרם העולה על 100 אמפר המותקן מחוץ למבנה ובצמוד אליו ( מדובר בלוח  איסוף ממירים למערכת סולארית בעל המותקן בכלוב ממירים בצמוד למבנה) יש צורך במערכת כיבוי אש ? 

אודה תשובתך בהתייחסות ל : 

א. לוח ללא תקן. 

ב. לוח עם תקן 61439. 

 

בלוח מותקן גלאי עם אופציה לניתוק המפסק במעלה הזרם. 

מצרף את הוראות מכ”ר מ-2017 בהתייחסות לסעיף 2 העוסק בלוח המותקן מחוץ למבנה. 

 

תודה מראש.

 

 

‫קבצים מצורפים (ניתן להוסיף קבצי JPG, GIF, PNG, PDF):