פורום חשמל

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #117737
    Omritzalaf0
    משתתף

    שלום לכולם,

    האם יש תקנות להתקנת כבל מתח גבוה 6.6KV באדמה?

    האם התקנות של כבל מתח נמוך חל גם על מתח גבוה?

    תודה.

    #117745
    רון ברקאי
    משתתף

    שלום,

    יש בחוק החשמל תקנה ”התקנת כבלי חשמל במתח גבוה”, יש גם התייחסות להתקנת כבל באדמה.

    רצוי גם להיעזר במפרט הבין-משרדי (הספר הכחול) פרק 08.

    • התגובה הזו עודכנה לפני לפני ‫4 חודשים, שבוע ע"י רון ברקאי.
    #117752
    arielsegal
    מנהל בפורום

    שלום,

    מצ”ב קישור לתקנה: https://www.nevo.co.il/law_html/law01/159_028.htm

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.