פורום חשמל

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #121582
  Guyeli2
  משתתף

  שלום לכולם

  לאחרונה נתקלתי בעבודה במכשיר Pdu הבנתי על תפקידו ואיפה הוא נפוץ אך לא הבנתי האם יש חוק שמחייב להתקין pdu בכול ארון שירות בו היציאות הם מעל 22 kw או שמתקינים אץ הpdu לפי דרישת הלקוח?

  תודה רבה

  #121625
  arielsegal
  מנהל בפורום

  שלום,

  אני מניח שכוונתך ל- פס שקעים –  PDU – המספק חלוקת מתח חשמל בצורה פשוטה ואמינה תוך הגנה על מעגל מסועף עבור כל ההתקנים בארון השרתים. 

  הפס משמש לחיבור השרתים לחשמל כאשר קיימים גם: פס שקעים מנוטר – Metered PDU – המספק חלוקת מתח חשמל בצורה פשוטה ואמינה עם יכולת למדידת צריכת החשמל ותצוגה על גבי הרשת. ניטור מקומי המאפשר לאנשי ה IT לאמת את עומסי החשמל ברמת המעגל או הפאזה. עמידים בתנאי טמפרטורה גבוהים במיוחד ומהמובילים בתעשייה. או

  פס שקעים מנוהל – Switched PDU – עם יכולת שליטה מרחוק כולל אפשרות לכיבוי והדלקה של פס השקעים On/Off/Reboot וקבלת נתוני צריכת מתח שונים. ניתן לקבל פסי שקעים ברמות צריכה שונות 16/32 אמפר וכמויות משתנות של יציאות C13/C19. כמו כן, מוצעים דגמים בגדלים של 1U או Zero. בד”כ ניתן להוסיף חיישני טמפרטורה/לחות/הצפה.

  או פסי שקעים מנוהלים לכל שקע – מאפשרים גם ניטור סביבתי באמצעות ממשק הרשת כדי להציג רמות מתח חשמל, טמפרטורה ולחות. ניתן אף לקבל התראות מבוססות SNMP ודוא”ל כאשר התנאים חורגים מספים מוגדרים.

  פסים אלה נדרשים בהתאם למשימות ולהגדרות המתכננים.

   

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.